Sterowanie

System TECOMAT Foxtrot pozwala kontrolować w domu wszystko, co może być kontrolowane drogą elektryczną, a tak zautomatyzowana kontrola sprawia, że znacząco rośnie komfort życia w zaciszu domowym. Foxtrot oferuje kompleksowe rozwiązanie automatyki budynku, centralnego sterowania i kontroli dla właścicieli domów, deweloperów, architektów, hoteli, restauracji oraz dowolnych procesów technologicznych.

Schema_Foxtrot_CZ_web

FOXTROT automatyzuje dom

Foxtrot reguluje ogrzewanie, klimatyzację, oświetlenie, urządzenia elektryczne, w zależności od ustawionego programu lub różnych czujników – nasłonecznienia, temperatury, światła, ruchu, wiatru, deszczu itp. Pomaga oszczędzać pieniądze i czas, oferując niesamowitą wygodę mieszka.

FOXTROT jest modułowy

Można korzystać z zalet Foxtrota w jakiejkolwiek prostej konfiguracji kontrolującej temperaturę, oświetlenie, żaluzje. W przyszłości można po prostu rozszerzyć program Foxtrot o kontrolę innych technologii, takich jak klimatyzacja, różnych urządzeń elektrycznych i kina domowego integracji audio / wideo.

FOXTROT z myślą o przyszłości

Foxtrot pozwala połączyć elementy bezprzewodowe, dlatego w dowolnym momencie w przyszłości, istniejące przewody nie są ograniczeniem (na przykład masz nowy basen lub garaż i nie jest niezbędne prowadzenie tam przewodów sieciowych). Foxtrot rośnie wraz ze wzrostem potrzeb! Foxtrot oszczędza pieniądze teraz, jak i w przyszłości.

FOXTROT dostosowuje się do Ciebie

Istnieje wiele sposobów kontrolowania swojego domu. Foxtrot udostępnia je wszystkie: przełączniki ścienne i kontrolery wielu różnych wzorów, telefon, Internet, iPhone, iPad, telewizor. Wszystko jest możliwe

FOXTROT jest elastyczny

W przyszłości można po prostu rozszerzyć swój system Foxtrot o dodatkowe centrale, zintegrować nowe funkcje i technologie, takie jak domowe centrum rozrywki (kino domowe, biblioteka muzyczna) etc.

FOXTROT jest przystępny

Foxtrot, ze względu na korzystną cenę staje się standardowym rozwiązaniem kontroli w nowych domach, a jednocześnie zapewnia Państwu najwyższy komfort sterowania.

Foxtrot-a-multimedia

Przykłady instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych, sterowanych przez system Foxtrot